Ana sayfa

TANGSHAN MINE MACHINERY FACTORY

şirket Profili
Kısa Giriş:

 

Tangshan Maden Makine Fabrikasımetalurji, madencilik, inşaat malzemeleri, çevre koruma için eksiksiz ekipman setleri üreten, ayrıca kum ve çakıl malzemelerinin komple setlerinin tasarımı ve üretimi ve kuru atık tahliyesi tasarımı ve üretimi yapan uzman bir üreticidir.Şirket, 1971 yılında kurulmuş ve 1997 yılında anonim şirkete dönüşmüştür.

 

Şirket, 90 milyon yuan toplam varlığa ve 96 mühendislik ve teknik personel dahil olmak üzere 200'den fazla çalışana sahip 50 dönümden fazla alanı kaplamaktadır.

 

Çeşitli işleme ve test ekipmanları: 8 metre, 5 metre, 4 metre dikey torna tezgahı, 8 metre, 5 metre, 3,15 metre dişli azdırma makinesi, 6 metre planya, hassas delme makinesi, orta frekanslı su verme ve diğer daha büyük işleme ekipmanları ve otomatik kaynak, ultrasonik kaynak 300'den fazla hata dedektörü seti, W15-23 malzeme test makinesi, yaşlanma titreşim cihazları vb.

 

Ana ürünler şunlardır: Jinma marka kırıcıların çeşitli modelleri ve özellikleri, bilyalı değirmenler, sınıflandırıcılar, manyetik ayırıcılar, susuzlaştırma elekleri, doğrusal elekler, eleme makineleri, besleyiciler, dikey valsli değirmenler vb.

Bunlardan 17 ürün ulusal patent almıştır.Bunların arasında, kırıcı ve bilyalı değirmen birçok ulusal ödül kazandı.
 

Ürünler ülkenin her yerinde satılmakta ve Rusya, Moğolistan, Güney Kore, Şili ve diğer uluslararası pazarlara ihraç edilmektedir.

 

Çin Ağır Makine Derneği üyesi, Kırma ve Öğütme Derneği üyesi, Madencilik Makineleri Birliği üyesi ve Çin Yapı Malzemeleri Makineleri Birliği üyesiyiz.Bir dizi ekipman üretim standardının oluşturulmasına katıldık.

 

Şirketin ilkeleri şunlardır: Birinci sınıf yetenekler, Birinci sınıf yönetim, Birinci sınıf makine, Birinci sınıf kalite, Birinci sınıf onur.

 

Saygılarımızla, sizinle dostane bir işbirliğine ulaşmak dileğiyle.

Çin TANGSHAN MINE MACHINERY FACTORY şirket Profili 0

Bizim avantajlarımız:

Şirketimiz 1971 yılında kurulmuş olup 40 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir.Zengin deneyim ve güçlü güç, ekipman kalitesi ve satış sonrası hizmet için birincil garantidir..

 

Üstün coğrafi konum ve rahat ulaşım ile Pekin, Tianjin ve Tang üçgeninde bulunuyoruz.Tianjin Limanı'na 180 kilometre uzaklıktadır (arabayla 3 saat) ve zamanında teslimatı garanti edebilir.

 

►Mükemmel hammaddeleri seçin.Çelik malzemeler, hammaddelerin kimyasal bileşimini ve ekipmanın mekanik özelliklerini tam olarak garanti altına almak için tedarikçiler olarak tanınmış yerli üreticilerden seçilir.

 

►Sıkı ürün testi.Kaynak, tozaltı ark kaynağıdır ve her kaynak, bir kusur dedektörü (ultrasonik

kusur tespiti).Testi geçtikten sonra bir sonraki işleme devam edecektir.

 

►Her ekipman tamamlandıktan sonra, yüklenmeden ve sevk edilmeden önce ekipmanın dengeli çalışmasını sağlamak için fabrikada kurulur ve çalıştırılır.
Isıl işlemden sonra döküm yedek parçaları işlenmek üzere fabrikamızda işlenir.İşlemden sonra, kalite kontrol departmanı kalite kontrolü ve kusur tespiti yapacaktır.

Çin TANGSHAN MINE MACHINERY FACTORY şirket Profili 1

 

Soru-Cevap:

 

 

S1: Merhaba, madencilik makine üreticisi misiniz?

Cevap: Evet, biz profesyonel bir madencilik üreticisiyiz makine.Şirketimiz müşterilerini fabrikamızı her zaman ziyaret etmeye davet ediyor.

S2: Ekipmanınızın garanti süresi ne kadardır?Şirketiniz yedek parça sağlıyor mu?

Cevap: Garanti süresi makinebir yıldır.Aşınan parçalar için, uzun süre yüksek kaliteli parçalar sağlamayı garanti ediyoruz.

S3: Teslim etmek ne kadar sürer?

 Cevap: Üretim genellikle peşin ödeme alındıktan sonra başlar.Küçükmakinebir ay içerisinde teslim edilmesi garantilidir.Büyük ölçeklimakine2-3 ay içerisinde teslim edilmesi garantilidir.

S4: sağlıyor musunuz makineoperasyon rehberlik?

Cevap: Evet.Kurulum, devreye alma ve çalıştırma rehberliği için profesyonel mühendislerimiz var.

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
TANGSHAN MINE MACHINERY FACTORY
TANGSHAN MINE MACHINERY FACTORY
TANGSHAN MINE MACHINERY FACTORY
TANGSHAN MINE MACHINERY FACTORY
TANGSHAN MINE MACHINERY FACTORY
TANGSHAN MINE MACHINERY FACTORY
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : JINMA

No. Çalışanları : 100~300

Yıl kurulan : 1971

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin TANGSHAN MINE MACHINERY FACTORY Sertifikalar Çin TANGSHAN MINE MACHINERY FACTORY Sertifikalar Çin TANGSHAN MINE MACHINERY FACTORY Sertifikalar Çin TANGSHAN MINE MACHINERY FACTORY Sertifikalar