Ana sayfa ÜrünlerKum Yıkama Makinesi

280tph-500tph Kova Tekerleği Kum Yıkayıcı, AC Motorlu Kum Yıkama Ekipmanları

280tph-500tph Kova Tekerleği Kum Yıkayıcı, AC Motorlu Kum Yıkama Ekipmanları

  • 280tph-500tph Kova Tekerleği Kum Yıkayıcı, AC Motorlu Kum Yıkama Ekipmanları
280tph-500tph Kova Tekerleği Kum Yıkayıcı, AC Motorlu Kum Yıkama Ekipmanları
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: JINMA
Sertifika: ISO9001
Model numarası: Kum Yıkama Makinesi
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: US$ 2500-40000/piece
Ambalaj bilgileri: Standart nakliye ambalajı
Teslim süresi: bir ay
Ödeme koşulları: / T
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Tip: Kum Yıkama Makinesi İsim: 280tph-500tph Kova Tekerlekli Kum Yıkayıcı, AC Motorlu Kum Yıkama Ekipmanı
Kapasite: 280-500 Tph Vida çapı: 3200 mm
İşlev: Yıkanan Kumlar Sertifika: ISO9001
Motor tipi: Alternatif akım motoru anahtar kelime: Kum Yıkama Ekipmanları
Vurgulamak:

Kepçe Tekerleği Kum Yıkayıcı

,

500tph Kova Tekerleği Kum Yıkayıcı

,

280tph Kum Yıkama Ekipmanı

280-500tph Tekerlekli Kum Yıkayıcı Kum Yıkama Makinesi/Satılık Kum Yıkama Ekipmanları

 

giriiş
Kum yıkama makinesi, yerli kum ve çakıl endüstrisinin gerçek durumu ile birlikte geliştirilmiştir.Kum yapma makinesi veya ince kum geri dönüşüm makinesi ile kullanılabilen yeni tip kepçe çarklı kum yıkama ekipmanıdır.Orjinal seri çarklı kum yıkama makinasında kullanılmaktadır.Yukarıdakilere dayanarak, eklenen sprinkler, mekanizma kum ve doğal kum yıkama işleminin tamamlanması için önemli bir ekipmandır.
Karışık kumdaki eser toz ve yabancı maddeleri kum yapma mekanizmasından yıkayabilir ve kumun kalitesini iyileştirebilir.Bu kum yıkama makinesi serisi esas olarak inşaat kumu, kum ve çakıl tesisi, hidroelektrik santralinin beton prefabrikasyon tesisi, cam fabrikasının kuvars kumu ve petrol kuyusu geri doldurma için basınçlı kumun yıkanması, derecelendirilmesi ve susuzlaştırılması için kullanılır.
 
Çalışma prensibi
Elektrik motoru, kayış, yavaşlatıcı ve dişli çark tarafından yavaşlatıldıktan sonra çarkla birlikte yavaş çalışır.Kum ve taş, besleme oluğundan yıkama oluğuna akar, çark ile yuvarlanır ve birbirini öğütür.Kumu kaplayan kirlilik yıkanıyor.Aynı zamanda, daha fazla su ekleyin, güçlü su akışı atıkları ve bazı düşük ağırlıklı atıkları yıkamadan uzaklaştıracaktır.Bir yandan kum ve taştan su çıkarılır;Öte yandan, su tamamen kullanılabilir.Son olarak, kum ve taş, döner çarktan bitmiş olana kadar oluğa gider.Daha sonra temiz kum ve taş kanat ile kaldırılır.Yavaşça yukarı çıktığında, su ağdan düşmeye başlar ve çamaşır makinesine geri düşer.Son olarak, kum ve taş, yıkama görevini bitirmek için döner çarktan dışarı oluklara gider.

İsim 280tph-500tph Kova Tekerlekli Kum Yıkayıcı, AC Motorlu Kum Yıkama Ekipmanı
İşleme kapasitesi 280tph-500tph
Öznitellikler Kum Yıkama Ekipmanları


Teknik parametre

Şartname İşleme kapasitesi(t/saat) Motor Gücü (Kw)
2208 15-40 8p 4kw
2611 20-65 8p 5.5kw
2914 50-100 8p 7.5kw
3020 80-200 8p 11kw
3121 90-260 8p 11kw

 
Şirket tanıtımı

 
Tangshan Maden Makine Fabrikasımetalurji, madencilik, inşaat malzemeleri, çevre koruma için komple ekipman setleri üreten ve ayrıca komple kum ve çakıl malzemeleri setlerinin tasarımı ve üretimi ile kuru atık deşarjının tasarımı ve üretimi için özel bir üreticidir.Şirket 1971 yılında kurulmuş ve 1997 yılında anonim şirkete dönüşmüştür.
 
Şirket, 90 milyon yuan toplam varlıkları ve 96 mühendislik ve teknik personel de dahil olmak üzere 200'den fazla çalışanı ile 50 dönümden fazla bir alanı kaplar.
 
Çeşitli işleme ve test ekipmanları: 8 metre, 5 metre, 4 metre dikey torna tezgahları, 8 metre, 5 metre, 3.15 metre dişli azdırma makinesi, 6 metre planya, hassas delme makinesi, orta frekanslı su verme ve diğer daha büyük işleme ekipmanları ve otomatik kaynak, ultrasonik kaynak 300'den fazla kusur dedektörü seti, W15-23 malzeme test makineleri, eskiyen titreşim cihazları vb.
 
Ana ürünler: Jinma marka kırıcılar, bilyalı değirmenler, sınıflandırıcılar, manyetik ayırıcılar, susuzlaştırma elekleri, lineer elekler, eleme makineleri, besleyiciler, dikey valsli değirmenler vb. çeşitli model ve özellikler.
Bunların arasında 17 ürün ulusal patent almıştır.Bunların arasında kırıcı ve bilyalı değirmen birçok ulusal ödül kazanmıştır.
280tph-500tph Kova Tekerleği Kum Yıkayıcı, AC Motorlu Kum Yıkama Ekipmanları 0280tph-500tph Kova Tekerleği Kum Yıkayıcı, AC Motorlu Kum Yıkama Ekipmanları 1

Değerli zamanınızdan tasarruf etmek için SSS!

 

Q1: Merhaba, madencilik makine üreticisi misiniz?
Cevap: Evet, biz profesyonel bir madencilik makinesi üreticisiyiz.Firmamız müşterilerini her zaman fabrikamızı ziyaret etmeye davet etmektedir.

S2: Ekipmanınızın garanti süresi ne kadardır?Şirketiniz yedek parça sağlıyor mu?
Cevap: Makinemizin garanti süresi bir yıldır.Aşınan parçalar için uzun süre yüksek kaliteli parçalar sağlamayı garanti ediyoruz.

S3: Teslim etmek ne kadar sürer?

Cevap: Üretim genellikle ön ödeme alındıktan sonra başlar.Küçük makinenin bir ay içinde teslim edilmesi garanti edilir.Büyük ölçekli makinenin 2-3 ay içerisinde teslim edilmesi garanti edilmektedir.

S4: Makine çalıştırma rehberliği sağlıyor musunuz?

Cevap: Evet.Kurulum, devreye alma ve operasyon rehberliği için profesyonel mühendislerimiz var.

İletişim bilgileri
TANGSHAN MINE MACHINERY FACTORY

İlgili kişi: Sales Manager

Tel: +8613691357977

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Diğer ürünler